02 Ekim 2023 Pazartesi

Sosyal Medya

Son Eklenenler

CHP ve Kılıçdaroğlu’na neden oy verilir?

01 Mayıs 2023 17:28
Hâlâ Millî Görüşçü yani “şeriatçı” olduğunu iddia eden Saadet Partililer, Ak Parti’den koparak partileşen Gelecek ve Deva Partililer, CHP ve Kılıçdaroğlu’na oy verecekler.

Sadece onlar değil, patroniçesi Selanikli sözde milliyetçi İyi Partililer ve çoğu Kürt görünümlü kripto Ermenilerce yönetilen HDP de Kılıçdaroğlu’na rey verecek.

Terör örgütleri PKK ve FETÖ’cüler ile Marksist gruplar da Kılıçdaroğlu’nu destekliyor.

Bir kişi CHP ve Kılıçdaroğlu’na neden oy verir yahut onu motive eden şey nedir?

Kılıçdaoğlu’nun babası, Tunceli Ballıca köyünden okuma yazmayı askerden öğrenmiş hiçbir tahsili olmayan, buna rağmen İnönü’cü olduğu için devlet memuru yapılmış Kızılbaş Kamer Bey’dir. Annesi ise Ermeni Yemuş hanımdır.
Bölgede Türk ve Müslüman görünmek için farklı kavimden insanların gerçekte ve görünürde olmak üzere birden fazla isim taşıdıkları bir gerçektir. Ayrıca farklı inanç gruplarının izdivacı da sık görülür. Ancak soy-sop ve inanç izi, gizli isimler üzerinden takip edilir.

Tarihçi Süleyman Yeşilyurt diyor ki: “Kılıçdaroğlu gibi bu tür evliliklerden doğan çocuklar “Ben Ermeni miyim yoksa Alevi mi” diye kimlik bunalımı içinde yaşarlar. Areli (Ayreli) aşiretinden Yemuş hanımın adını beğenmeyen Kamer bey, ailesinde ona Nimet adını takar.

Yemuş Hanım Ermeni-Hıristiyan inancını sürdürürken, Kamer Bey ise seküler Alevi inancını...”Kürt Cebligiller ve Kureyşan aşiretinden Kamer Karabulut (Kılıçdaoğlu), tapu memurdur ve astığı astık, kestiği kestiktir. Derken Kamer beyin tayini Van Erciş’e çıkar. Üstelik Tabu Müdürü olarak. Ardından da Patnos’a…
Onun tapu müdürlüğü uygulamalarının mağdurları anlatıyor:

Yaşadıklarını Patnoslu Süleyman Aslan dinleyelim: “Kamer bey bizim komşumuzdu. Kılıçdaroğlu’nun babasının rüşvet yemekten başka bir işi yoktu. Kendi adamları (CHP’liler) gelince onlara dedim ki: Ya siz öyle bir adam için geziyorsunuz ki, ‘Bu adam babadan rüşvetçidir. Bu Türkiye’yi idare edemez, hakikaten de idare edemez.’ Biz kahvede oturuyorduk dediler ki, ‘Kanber beyin evi yandı.’ Bizde koştuk eve. Kamer bey millete bağırdı, ‘Benim sandığı kurtarın, başka bir şey istemem.’ Millet sandığı kurtardı.”


Kamer beyin dalavereleri yüzünden Patnoslular hâlâ tapu davalarıyla uğraşıyor. Yüzlerce kişinin davasının günümüzde bile sürdüğü dile getiriliyor. Sebebi ise Kamer deyin tapu katırlarıyla oynaması.

Görgü şahidi anlatıyor: “Kime tapu yapıyorsa, ya bir el dokuması halı alıyor ya da altın. Tescilde Ahmet isimli bir kâtip vardı, onun adamıydı. Kamer bey bıyıkları büyük ve uzundu, bıyığın sol tarafını büktüğünde bir altın, ikisini birden büktüğünde iki altın gelecek…”

Bir başka mağdur diyor ki: “Kılıçdaroğlu’nun babasını şikâyet ettim. 8 dönüm araziyi 800 dönüm yapmış…”

Bir başkası: Kılıçdaroğlu’nun babası 10 ölçekli bir tapuyu 80 hektara çıkarmış. Bizim araziler de bu tapuya dahil edildiği için mağdur olduk. Rüşvet olarak altın alıyordu, yağ alıyordu, peynir alıyordu, halı alıyordu…”
Videoda daha fazlası var, merak eden izleyebilir.Biz gelelim Kılıçdaroğlu’na neden rey verilir meselesine…

“Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” şeklinde muhteşem bir ata sözümüz var. Kılıçdaroğlu’nun 12 yıllık CHP genel başkanlığı, evvelindeki milletvekilliği, SSK Genel Müdürlüğü dönemlerindeki icraatları ortada. Babasını ahvali ve bunlar ortada durur ve bilinirken söylediği ve söyleyeceklerinin hiçbir ehemmiyeti yok. Çünkü âyinesi ortada…

Diğer taraftan bugüne kadar İslam’la, Müslümanlarla, PKK ve FETÖ ile ilgili sözleri de canlı canlı duruyor.

Ayrıca CHP’nin maya ve ruhu da ortada. CHP’yi İnönü’nün elinden alan Ecevit, “CHP değişmez değiştirir” demişti. Tıpkı Saadet’i değiştirdiği gibi…

12 Eylül’den sonra eski partiler yeniden açılırken, DSP’nin Genel Başkanı olan Ecevit’e tam beş kez CHP’yi yeniden kurması ve başına geçmesi teklif edilir ama o “asla” diyerek reddeder.

CHP, İttihat ve Terakki’nin devamı ve CHP’liler de bu gururla söylerler. İttihat ve Terakki, mason, Sabetaycı ve Yahudilerce Selanik’te kuruldu. CHP’nin kurucu kadroları içinde bir kaçı hariç Türk yok. Ezici çoğunluğu da mason.
İslam’a, Müslümanlara ve Türk’e düşmanlığı ortadayken diğer icraatlarını sayamaya gerek var mı?

CHP değişti mi? Değişmedi, değişmez de…

PKK’yı Meclis’e sokan da oydu. Bugün PKK’nın desteğini alan da o.

Erbakan hoca ve arkadaşlarını TBMM’de görünce rezilâne sözler söyleyen de CHP’nin genel başkanı İsmet İnönü’ydü.
Bugün;
- PKK, FETÖ ve DHKP-C gibi terör örgütlerinin devleti ele geçirmesini,
- Millî yatırımların yok edilmesini,
- Karabağ’ın Ermenilere iadesini,
- Bosna’nın terk edilmesini,
- Balkanlar’dan çekilmeyi,
- Şii İran rejiminin nüfuzuna girmeyi,
- Suriye’deki kazanımları kaybetmeyi,
- Libya’yı terk etmeyi,
- Devletin dinle kısmen barışmasını sekteye uğratmayı,
- Ayasofya’yı yeniden kapatmayı,
- Türkiye’nin eyaletlere bölünüp bir bölümünün PKK’yı, bir bölümünün FETÖ’ye teslimini,
- TOGG, Akıncı, Kızılelma, Hürjet, Kaan, Altay ve diğerleriyle devletin ve milletin siyâsî, askerî ve iktisâdi olarak güçlenmesi ve düşman devletlere bağımlılığı ortadan kaldıran faaliyetlerinin yok edilmesini,
- Eşcinsel sapkın evliliklerin serbest bırakılmasını (ki en son Saadet Kadın kolları başkanının eşcinselliğe hürmetini de bizatihi dinledik),
- Türkiye’nin budanması, bölünmesi, eski kara günlere dönmesini,
- Bakan sayısı kadar Cumhurbaşkanı yardımcısı yani çok kocalı Hürmüz rejimini,
- Kâtil Esad rejimi ile kardeş olmayı,
- İsrail, ABD ve İngiltere’nin dümen suyuna girmeyi,
- Kara parayı temiz para diye getirip, ülkenin ipotek edilmesini,
- IMF ve Dünya Bankasının oyuncağı olmasını isteseydim; Kılıçdaroğlu, CHP ve ortaklarına tereddütsüz oy verirdim.

Ancak bunların hepsi bir yana herhangi birine razı değilsem bırakın rey vermeyi, bunlara selam vermeyi bile zül addederim.

Tarih, ahmaklar ve basiretsizler yüzünden hep tekerrür eder.

Kötü tarihin tekerrürü, bencilliğin, ahmaklığın ve ihanetin göstergesidir.

Türk, Kürt, Arap ve diğer unsurlarıyla biz Müslümanlar hain de ahmak da değiliz.

Her ikisinden de düşmanımızla haşr olunmaktan da Allah’a sınırız.
 
Yorum Yap
Diğer İçerikler