08 Aralık 2023 Cuma

Sosyal Medya

Son Eklenenler

Karanlık Yüzler

Türkiye ve dünyanın kanını emen çete ve teröristleri ele alan Kemâl Özer'in Şeytan Çıplak kitabı çıktı.
16 Ekim 2023 01:17
Dostunu, düşmanını tanımayan hezimete uğramaya mahkumdur. Bu yüzdendir dost ve düşmanını tanımak; kişiler, müesseseler, devletler ve dinler için de en ehemmiyet verilmesi gereken şeydir. Düşmanın gizli olanı âşikâr olanından daha tehlikelidir.

Düşmanlığını alenî yapanı tanır ve gerekli tedbirleri alırsın. Lâkin gizli olanı senden gözükür, ‘dost’ gibi yaklaşır, yüzüne güler, tanımayı güçleştirir. Ne yazık ki düşmanını herkes tanıyamaz. Herkes iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı, güzel ile çirkini ayırt edemez. Kaldı ki günümüzdeki eğitim sistem ve müfredatı tam da bu ayırt edememe işlevi için var.

Bazıları ise kendine güvenip, düşmanını küçümser. O da ihanete uğramaya, gizli yâhut açık hasmının kininden nasibini almaya mahkûmdur.

Türkiye, dünyanın en stratejik kavşağında yer alıyor. Ayrıca Müslüman Türk milletine tarihinin, mensubu olduğu dinin yüklediği büyük mesuliyetler var. Türkiye’nin uzak veya yakın, içte veya dıştaki düşmanları bu gerçeğin farkında ve bu yüzden düşmanlıklarını daha da pekleştiriyor. Siyasetlerini buna göre yürütüyor.

Bu kitap dost ile düşmanın ayırt edilmesine yardımcı olmak gibi aşırı bir iddiaya sahip değildir. Ancak ele aldığı şahsiyetler ve karanlık ilişkileri ülkemize çalınan ve büyük ölçüde de tutan maya ile dünyadaki bazı kirli şahsiyetleri özetle ele alıyor. Muhtemelen de yeni karanlık ve de aydınlık yüzlerle devam edecek.

Teknik Özellikler:
Yazar: Kemal Özer
ISBN: 978 6256 49 57 46
1. baskı: Ekim 2023


TÜRKİYE TEMİN YERLERİ
KETEBE
BİRLİKTE DAĞITIM
KİTAPYURDU
Amazon Türkiye

GLOBAL TEMİN YERLERİ
Kitapyurdu AVRUPA
AMAZON Global
 
Ayrıca kitap dükkânlarından talep edebilirsiniz.

Not: Bazı sitelerde müteveffa marksist görüşlü Kemâl Özer'e ait kitaplarda listlenmektedir. Lütfen tercihinizi yaparken bu ikazı dikkate alınız.
Yorum Yap
Diğer İçerikler