02 Ekim 2023 Pazartesi

Sosyal Medya

Son Eklenenler

Gülen Şeytanlar Tarihi

Kemâl Özer, 'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitabından Hz İsa'ya inen vahyi tahrif eden Pavlus'tan İslam'ı tahrife yeltenen Abdullah İbni Sebe'ye, Hasan Sabbah belâsından Siyon'a, masonlardan FETÖ'ye uzanan büyük ifsat oluşumlarının hikâyesini sıkmadan anlatıyor. Başardıkları ve başaramadıkları yönleri ele alıyor.
08 Nisan 2023 18:11
Aslında bu ‘tarih’, şeytanın kibri yüzünden Allah-ü Teâlâ'nın, Âdem (a.s.)’a yani insana secde/tazim emrine isyanıyla başlamış, O ve zevcesi Hz. Havva'yı, 'yasak ağaç' ile aldatmasıyla devam etmiştir. İblis ile insanın mücadelesi o gün bugün aralıksız sürüyor.
 
Şeytan, Kuran'ı Kerim'de de açıkça beyan edildiği üzere, sırat-ı müstakime ulaşan Müslümanları bu yoldan uzaklaştırmak, Âdem’in çocuklarını Hakk yola yaklaştırmamak ister.

Bunun için içimizden bazılarını kendine çırak olarak alır, kalfalığa kadar terfi ettirir.

Bu iki ayaklı şeytanlar ise ustalarıyla beraber fitne ateşi yakarlar.

İsterler ki; şüphecilik artsın, akıl ve lider putlaşsın, Müslümanlar kendi arasında fırkalara bölünüp parçalansın, herkes sadece kendini doğru yolda görsün, fitne, fesâd alsın yürüsün, Hakk ile batıl karışsın...
 
Gülen Şeytan Tarihi kitabı, şeytan ve onun emrine giren kalfaların ifsad tarihidir.

Sion, Bilderberg, Gül Haç, CIA, MOSSAD, BND, NATO, Cizvit, Moon, Opus Dei, Sayntoloji, mason locaları ve dahi FETÖ gibi illüzyonist şer şebekelerinin yazdığı 'kanlı' bir tarih...

Başka bir ifadeyle, başrolünde sahte peygamberlerin, sahte şeyhlerin, Pavlus, İbn-i Sebe, Hasan Sabbah, Sabetay Sevi gibi hannâsın oynadığı 'büyülü' bir film...
 
Bir daha aldanmamak, kanmamak, tuzağa düşmemek ve evet şeytanın kalfalarıyla savaşmak, bir eşrefi mahlûkat olarak bize verilen emaneti hakkıyla taşımak için okunmalı!

Düşmanı yakından tanımak için...

İlk kez yayımlanan belgeler, bini aşkın referans eşliğinde, bir 'korunma' ve 'fetih' duası niyetine...

Teknik Özellikler:
Yazar: Kemâl Özer
ISBN: 978-975-2477-80-3
1. baskı: Mart 2018 - HayyKitap

TÜRKİYE TEMİN YERLERİ
KETEBE
BİRLİKTE DAĞITIM
KİTAPYURDU
Amazon Türkiye

GLOBAL TEMİN YERLERİ
Kitapyurdu AVRUPA
AMAZON Global
 
Ayrıca kitap dükkânlarından talep edebilirsiniz.

Not: Bazı sitelerde müteveffa marksist görüşlü Kemal Özer'e ait kitaplarda listlenmektedir. Lütfen tercihinizi yaparken bu ikazı dikkate alınız.
Yorum Yap
Diğer İçerikler