Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Şeytan ve küresel işbirlikçileri

Videolar26 Mart 2014 Çarşamba


Gazeteci-yazar Kemal Özer, yazar Mehmet Ali Bulut, Doç Dr Oğuz Özyaral, Habertürk-Öteki Gündem programında Pelin Çift'in sorularını cevapliyor.


 

Küresel sağlık mafyası-1 - Gıda Hareketi

Şeytan ve küresel işbirlikçileri-2 from Gıda Hareketi  

 İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 3729435
 

hatice kübra | 08.05.2014 02:20:05 selam aleyküm..kemal bey öteki gündem takipcisiyim. fakat bu program mükemmel içeriğe konuğa sahipti..sizden ALLAH razı olsun.kızımla arayış içindeyiz, Aidin salih diye bir hanım var..özbekistanlı..sizin ve onun ortak bilgileriniz çok fazla onunla bir program yapsanız? ve onu tanıyormusunuz.kitabını almayı düünüyorum..sizin kitaplarınızı en kısa zaman da alacağım da..fakat deterjen konusu napacağız. ne kullanacağız nasıl besleneceğiz..bize önerileriniz nedir? teşekkürler..dehşet içindeyim.. (Teşekkür ederim. Deterjanla ilgili çözüm. yediklerimiizn İçinde Ne Var kitabında anlatılmaktadır. Bilgileriniz)

osman kurtgecen | 05.04.2014 00:02:49 pelin hocamin 1.10.51 deki itirazina cevap,
bizler insanin bu kadar kisa bir dunya hayatinin asil maksadi olarak yaratilmadigina ve ahiretin asil vatanimiz olduguna Rahman in rahmetiyle iman etmisiz, ve hesap gunune iman etmisiz,
peki hesaba cekilirken,,
tamamen baski altinda kalmadan islenmis suclar yargilanmasi gerekiyor,,
( ayet : insan nihayetsiz serbest birakilmistir )
peki nihayetsiz nasil serbest birakilacak, birtanesi ; iclerinden bir takim kimselere nihayetsiz servetler vererek ( neden herkese servet verilmemis demeyin : o zaman yasam olmazdi, herkes mercedes e biner herkes mavi gozlu sari sacli olsa yasam igrenc olurdu malum,,)
buraya kadar tamamsa ikinci bolum su ; kudreti zatindan olan bir kudrete kudreti kendinden olmayan insan denilen bir muhatap icad etmek nasil mumkun olur, onun icine nefis denen ve bozmakta hicbir siniri olmayan icada kabiliyeti olmayan akil ve kalp ile yonetilen bir mekanizma koyarak olur ki, bozabilecegi sonsuzlugun boyutunu gorsun bununla hakiki kudret sahibine bir kiyas yapip basini onune egsin ve iyilige calissin diye... iste en zor noktada burada, bir spor arabaya sahip olunca bile soyle goruntumuz bir deyisiyor, yukarida ki nihayetsiz servete sahip olanlarin bunu kendilerinden bilip gurur ile hareket ettiklerinde hangi duzlemde tutunacaklar, dolayisi ile hocalarimin bu noktada soyledikleri dogrudur. Milyon milyon oldurdukleri insanlara bakin ve bahanelerine bakin asikar gorunecek,

mehmet duran | 29.03.2014 19:29:42 programı bilgisayarıma indirdim.insanlar okumuyorlar.boş şeylerle ilgileniyorlar bu yüzdendir ki ve türkiye miz çok geride.ama başbakanımız sayın recep tayyip erdoğan sayesinde ilerliyor.

Tuncer Karaca | 29.03.2014 16:43:31 sayın kemal özder ben 24 yasındayım bu güne kadar neden sizi tanımadım görmedim siz su an büyük bir sorumluluğu bildiğiniz halde insanları bilgilendirmiyorsanız inanın ahirette insanlar yakanda olacak sizinde bizim milletimiz arastıran okuyan millet değil insanları bilgilendirmek sizilere de düşer bildiğiniz halde anlatmamak büyük yük sahibi yapar tşkler

davut erdem | 29.03.2014 14:01:36 NE YAPMALI? (CEVAP: Önce gerçeği örenip sabırla çalışmalı. Bizim bir adımımıza Allah mutlaka karşılık verir. kafirlerin tüm mücadelelerine rağmen çok az yol aldıklarını unutmamalı. İslamı şamak gerek.)

Ali SAKARYA | 27.03.2014 12:27:28 Böyle Programların Daha Fazla Yayınlanması, Sağlık İçin Beslenmenin Olmassa Olmazları Nelerdir, Daima Vurgulanmalıdır.İlaç Sanayinin İnsanları Hasta Etmek ve İlaçlara Bağımlı Hale Getirmenin Kirli Oyunları, Tedavide Saklanan Alkalite ve Ph'nın İnsan Üzerindeki Önemi..( Mucizevi 3/1 Kurallı Mineralli Doğal ve Alkali,Antioksidan Suların Sır Gibi Saklanan Özellikleri..

ekrem | 26.03.2014 20:25:29 böyle bir proğramı izlediğim için kendimi şanslı görüyorum yapımcısı,sunucu ve konuklara cok teşekkür ediyorum. böyle proğramların devamını bekliyoruz tşk.

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı