Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Paralelizm: Ak partiye oy verenlerin nikâhı…

Makaleler11 Şubat 2014 Salı

Seçim yaklaştıkça savaş kızışıyor. Cumhurbaşkanlığı seçimi neticelenene dek, hız kesmeden de devam edecek. Yaşanmakta olan yolsuzluk kılıfı giydirilmiş terör, kimin cumhurbaşkanı olacağıyla ilgili…

Başbakan Erdoğan, Kasım ayının ilk günlerinde, ATV’de katıldığı programda “…aday olacak mısınız” şeklindeki soruya; ‘‘İstişare önemli! Partim kimi isterse onu aday yapar” diyerek, ilk kez Cumhurbaşkanlığı’na aday olabileceğinin sinyalini vermişti.
 
O günlerdeki hararetli dershane tartışmalarının üstüne gelen bu açıklama, malum yapının çıldırmasına yol açmış demek ki!
 
Son olaraksa, 3. havalimanına yönelik gelen yargı kararı, pararlel yargı tehdidinin henüz tam olarak bertaraf edilmediğini gösteriyor.
 
Diğer yandan Öcalan’a, Altaylı’ya ve Başbakan’a ait olduğu iddia edilen ve CHP’ye servis edilen tartışmalı kasetler, savaşın ne yönde ve hangi dozda seyredeceğini gösteriyor.
 
Halkın pek ilgisini çekmediği gözlenen bu kasetlerin kaydedilme ve montajlanması emrini kim verdi acaba? ‘Neo peygamber’ mi yoksa?
 
Son zamanlarda ülkenin pek çok yöresinden birçok kimse ile görüşmelerim oldu. Farklı bölgelerden gelen haberler, paralel yapının tabanının, siyasi partilerden bile daha aktif çalışma yaptığı yönünde…
 
Doğu illerimizin birinde önceki akşam bir eve kırk kadar kişi davet edilmiş. Önce bildiğimiz masallar anlatılmış, ücretsiz Zaman gazetesi göndermek vaadiyle herkesin ev ve iş adreslerini vermeleri istenmiş...
 
Erdoğan’ın ne kadar ahlaksız(!) ve iffetsiz(!) olduğundan dem vurulmuş. Erbakan Hoca kast edilerek; “Erdoğan da hocası gibi hırsız. Hocasının da 650 kg altını vardı” demişler.
 
“Zekeriya Öz’ün bizimle alakası yok, o eski bir Ak Partili. Hırsızlıkları görünce dayanamadı” yalanlarını döktürmüşler.
 
Çoğunu bildiğiniz daha bir sürü zırva ve yalanlar...
 
Şeytanın bile edep edeceği son iki yalanları ise insanları zıvanadan çıkarıp, toplantıyı terk etmelerine yol açmış.
 
İlki, bu işleri Peygamberin emriyle yaptıkları, ikincisi ise Ak Partiye oy verenlerin nikâhlarının düşeceği…
 
İzansızlık bu kadarla kalsa iyi.
 
Yalanlarına Menzil Şeyhi hoca efendiyi de alet etmişler ve Şeyh efendinin “Ak Parti’ye oy verenin nikâhı düşer” dediği yalanını kusmuşlar.
 
Toplantıda zikredilen sözlere sinirlenen davetlilerden bir bölümü;
Şeyh efendiyi böyle iğrenç bir yalana nasıl alet edersiniz?
Siz bugüne kadar Ak partiye oy vermiştiniz, öyleyse zina mı yapıyordunuz?  
Kime oy vereceğiz, CHP’ye mi?
Peki, siz kime oy vereceksiniz?
” şeklindeki soru ve itirazlarını yöneltip, topluca toplantıyı terk etmişler.
 
Başka bir şehirden gelen misafirim, paralel yapının mensuplarına, eş, dost, akraba ziyaretleri yaparak, Ak Parti’nin oyunu düşürme görevi verdiğini ve başından geçenleri şöyle aktardı:
 
“2 yıldır küs olduğum yakın bir akrabam, akşam barışma bahanesiyle bana geldi. Sohbeti son günlerdeki olaylara getirip, Ak Partiye oy verenlerin nikâhlarının düşeceğinden söz etti. Şok oldum! Bu tür zırvalıkları dinleyecek vaktim yok” diyerek gönderdim” dedi.
 
Trakya’daki bir yurtta ise, tatilde Ak Parti aleyhine twit atmayan iki kardeş öğrenci yurdundan atılır.
 
İlk dönem kaldığı yurda dönen kardeşlere, önce neden twit atmadıkları sorulmuş. Sınavlara hazırlandıklarını belirten gençlerin cevaplarından mutlu olmayan yurt yönetimi, “maalesef yurdumuzda yer kalmadı” diyerek, öğrencilerin eşyalarını ellerine tutuşturur.
 
Yurtlarda ve kamplarda çocuklara zorla twit attırıp, kurumsal yalanlarına alet ediyorlar.
 
Kendi hayal dünyalarında yarattıkları sözde neo peygamberden sonra, şimdi de milleti oy, sandık ve nikâhla tehdit ediyorlar.
 
Demek ki, kurumsallaşan bir yalandan ya da gıdası yalan olan bir yapı ile karşı karşıyayız.
 
Galiba daha yolun başındayız ve dünya tarihinin en büyük yalanları henüz daha yeni vizyona girdi.


NOT: Bu makalenin yayınından bir gün sonra Menzil Cemaati'nin sözcülerince, paralel yapının kendileri ile ilgili yalan beyan ve iftirada bulunduğu açıkladı.
 

İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 9777423
 

kenan baş | 22.02.2014 23:49:04 sevgili arkadaşlar toplumu düzeltmek için ilk önce kendimiz, ailemiz ve çevremizden başlayalım. allah cc. yar ve yardımcımız olsun

Frd | 13.02.2014 01:36:16 Yalanın böylesi!!!Allah basiretimizi artırsın inşallah.

Zübeyr KARDAŞ | 13.02.2014 01:36:16 200 senedir yaptıkları gibi yine içeriden vuruyorlar. Ama bu sefer zırh giymiş insanlar var karşılarında. Allah birlikten dirlikten ayırmasın. Bu dakikadan sonra saadet partisinin, büyük birlik partisinin ve bilimum davası iktidar hırsı değilde, islam olan partilerin dolaylı yoldan ak partiyi desteklemesi gerektiğini düşünüyorum. Safları sıklaştırmamız lazım, zira şer güçler çoktan birleşti.

ümit öztürk | 13.02.2014 01:37:01 Kemal Ağabey,

Bir parayı birinin cüzdanından çalmakla, o çalanın elinden dağıtırken almak arasında bir fark var mı? Adam dağıtıyor diye alırsın nefsine hoş gelir ama kaynağı nedir diye sorarlar. Millet ses kayıtlarına itibar etmiyor çünkü bu da tecessüs. yani o dinlemeleri yapıp bunları dağıtanlardan dinlemekle o cihazları kendi yerleştirip dinlemek arasında bir fark yok. Hepimiz kusurlu insanlarız. kim bir kardeşinin ayıbını örterse mahşer günü de Allah onun bir ayıbını örter. Ses kayıtlarına itibar edilmemesinin hikmeti bence budur. Sevgiler, selamlar.

Özgür KAVRAK | 12.02.2014 00:11:06 Özgürce yaşayabilmemiz için sağlıklı kararlar verebilen doğru bilgiye sahip, vicdan ve ahlak sahibi iradelere sahip olmalıyız. Sonra bu iradelerle bir toprak parcasını ugrunda canımızı bile vere bileceğimiz bir vatana dönüştürmeliyiz. Bu vatan için gerekirse nesiller boyu canlar toprağa verebilmeliyiz. Biz buna sahibiz. Bu vatanı korumalıyız. İman sahibi bilgili vicdanli nesiller yetiştirmek bizim görevimiz. İttiyatcıları zehirleyen zihniyete dünyayı kana bulayan zihniyete bu sefer yenilmiycez...

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı