Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Milli Kral'a operasyon

Makaleler7 Ekim 2015 Çarşamba

7 Ekim 2015 / Yeni Söz
 

Yenidünya şeytanlığında, milli olan her şey hedeftir. Tek “suçu”milli olmak olan Erdoğan, parti gözetmeksizin 550 milli vekilistediğinde, ‘gayri milli' ne kadar unsur varsa, hep bir ağızdan nara attılar.

Mescid-i Haram'da hacıların üstüne devriliveren asansör de, Mina'da yaşanan sözde kaza da milli olana yönelik bir komplo…

Mekke'de yaşanan tüm hadiselerde, hep İranlıların ölmesi tesadüf mü?

Şimdi biraz geriye gidelim. Önce Amerika'dan iki örnek…

Karanlık yapılar ellerinden oyuncağa çevirdikleri ABD'nin ilk milli olan başkanı Franklin D. Roosevelt'i, ardından da diğer bir milli adam Kenedy'yi yediler.

Sonra da bir başka milli adam olan Kral Faysal'ı…

Faysal, Amerika'ya petrol ambargosu (1973) ile gerçek merkezi Kudüs olan İslam Konferansı Örgütü İKÖ'nün (yeni adı İİT) kuruluşuna öncülük etti. Fransa ve İtalya liderleri ile bir araya gelip, dolara karşı altına endeksli yeni bir para birimihedefledi.

O milli adamı, 25 Mart 1975'de yeğenine öldürttüler. İtalya Başbakanı Aldo Moro'nun katlini, Kızıl Tuğaylar'a ihale ettiler (9 Mayıs 1978). Fransa lideri de, 2 Nisan 1974'de kanserden öldü(!)

Nedense istenmeyen adamlar birden kanser olup, hemencecik ölüveriyorlar!

Kral Faysal'ın kalbi, Kudüs'ü kurtarmak için çarpıyordu. Bu nedenle şöyle seslenmişti Ümmet'e:

 “Kardeşlerim! Neden bekliyoruz? Dünyanın vicdana gelmesini mi bekliyoruz? Nerededir ki dünyanın vicdanı? Mukaddes Kudüs'ü Şerif sizi çağırıyor. Kendisini kurtarmanızı bekliyor. Neden korkuyoruz? Ölümden mi korkuyoruz? Allah yolunda cihad ederek ölmekten şerefli ve daha faziletli ölüm var mı?

Ey kardeşlerim bizim istediğimiz, İslam milliyeti ve İslami uyanıştır. Milliyetçilik, ırkçılık veya bloklaşmalar değildir arzumuz. Çağrımız İslami çağrıdır. Allah yolunda cihad etmeyedir çağrımız. Dinimiz, inancımız, mukaddesatımız ve harimi İslâm içindir çağrımız. Ne zamanki hatırlasam, Haremi Şerifimiz (Mescid-i Aksa) ve mukaddesatımız işgal ve tecavüz altındadır ve aşağılanmaktadır. Ve orada, günahla Allah'a isyan ve ahlaki çöküntüler sergilenmektedir. Allah'a halisane yalvarıyorum, eğer bana cihad etmek ve mukaddes topraklarımızı kurtarmak nasip olmayacaksa, beni bu dünyada bir an bile yaşatmasın!”

İşte bunlardı suçu rahmetli Faysal'ın…

* * *

Bu kirli düzende iki seçenek var: Ya şeytanlara hizmetkâr ya da izzetinle mücadele etmek. Yani şerefsizlik ya da izzet!

Dünyayı sevenler şerefsizliği tercih ediyor, ama kahramanlar şerefi, namusu, izzeti, memleketi, Din-i Mübîni için savaşmayı!

Bugüne dönelim…

Ölen Kral Abdullah, Kâbe'nin yanı başına “Zemzem Tower” adlı ebleh bir kule dikti. Küfre karşı süklüm püklüm, mazluma karşı celalliydi. Sisi denilen alçağa servetler döktü. Babası gibi Harem-i Şerif'e tecavüz etti ve nihayetinde artık hesap için öbür âlemde...

Kardeşlerin sonuncusu olan Kral Selman geldi yerine... O gelir gelmez, sistemi, Arabistan'da kurulmuş olan düzeni sarsıcı hamlelere girişti. Milli adam Erdoğan'la iyi ilişkiler kurdu. Katil Sisi'ye desteği önemli ölçüde azalttı. HAMAS, En Nahda gibi İhvan geleneğine bağlı siyasi oluşumlarla temasa geçti. İçerideki uşaklardan önemli bir bölümünü görevden aldı. Tabiri caiz ise, yeni Kral bir nevi Faysallaşıyordu!

Ne kadar ‘Faysallaşabilirdi' bilinmez ama ürktüler.

Batının saray içindeki aileden uşakları, “saray darbesi” için düğmeye bastı. Batı ve İran devreye girdi.

Suudi Arabistanlı bir prens, Beverly Hills'deki bir konağın çalışanına “cinsel taciz” suçlamasıyla, Los Angeles'ta gözaltına alınıp haber yapıldıktan sonra serbest bırakıldı.

Ardından İran'ın Press tv'si, Mina'da yaşanan ve yüzlerce hacının hayatını kaybettiği izdihama, Suudi Kralı Selman'ın oğlu Prens Muhammed'in neden olduğu haberini servis etti.

Birkaç gün önce de The Guardian gizemli bir haber yayınladı. İddiaya göre -güya güvenlik gerekçesiyle adının açıklanmasını istemeyen- bir Suudi prens, her şeyin sorumlusunun Kral Selman olduğunu iddia etmiş. Akabinde hanedana “Kral Selman'ı azledelim” başlıklı bir mektup göndermiş. İddia böyle…

Daha medyaya yansıyan yansımayan pek çok hadise...

Öte yandan, Suud denilence akla gelen ikinci aile ve Arabistan'ın finans kralı, bir nevi de Krallığın ortağı olan Ladin ailesi, büyük yatırımları ve kardeşliği olan batıyla aynı rüyayı görmeye başlamış…

Bir kolu FED'de, bir kolu batı barlarında, bir kolu Kral'ın sarayında, bir kolu da Afgan dağlarında olan ve Kâbe'nin yanı başındaki marketlerinde ‘Efes Pilsen' satan Ladin, Mecsid-i Haram'a onlarca vinç kurmuş...

Bu vinçlerden birinin ağırlık taşıyan bom adlı denge taşı yerinden aldırılmış... Üstelik de Hacc mevsiminde. Fatura diğer vinçleri yıkamayan “çöl fırtınası”na kesildi. Ardından bir el devreye girdi ve Mina'da faciaya yol açtı. Bütün fatura ise KRAL'a…

Ölenlerin sayısı 768 olmasına rağmen, İran yeni bir yalanla "Mina'da en az 4 bin 700 kişi öldü” dedi. Fakat sadece 218 ceset gösterebildi. Kimse de ‘dur bakalım' demedi.

Bu yazıyı da bitiremedik. Belki devam ederiz.

İLGİLİ HABERLER
KRAL'A OPERASYON
MOSSAD’dan Kral Selman’a darbe yalanı
KRAL SELMAN İSRAİL, İRAN VE BATI'YA ATEŞ PÜSKÜRDÜ


 


İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 8435657
 

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı