Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Malezya uçağı ve bir baron…

Makaleler22 Mart 2014 Cumartesi

Malezya Havayollarına ait toplam 239 yolcu ve mürettebatın olduğu Malezya uçağı, 8 Mart'ta Kuala Lumpur'dan Pekin'e hareket halindeyken güya radardan kaybolmuştu.

Aradan tam iki hafta geçmesine rağmen ne uçak, ne de uçağa dair herhangi bir emare bulunamadı.
 
Bundan otuz yıl önce ‘Amerika, Sultanahmet Meydanı’ndaki bankta gazete okuyan bir adamın hangi satırı okuduğunu bile bilir’ diyorlardı.
 
Aradan geçen sürede teknoloji bu denli gelişmiş olmasına rağmen, aynı Amerika kendi yaptığı devasa uçağı bulamıyor öyle mi? Dün bunları söyleyenler şimdi de bizden bu yalana inanmamızı bekliyorlar.
 
Üzerinde cep telefonu olan bir kişiyi Pensilvanya’daki zat bile odasında, birkaç metre yanılma payı ile tespit edebilirken, koskoca bir dünya içinde 250 kadar insan bulunan dev uçağı izleyemiyor ve yerini tespit edemiyorsa, haberiniz olsun biri aklımızla dalga geçiyor.
 
Malezya uçağının kaybolduğu bölgede, ABD'nin yaklaşık 200 noktada askeri üs veya askeri varlığı var. Yükselen güç Çin’e karşı teyakkuz halinde olan ABD, adeta uçan her kuşu izliyor.
 
Buna İngiliz, Japon ve Çin askeri güçlerini ve sayısız uyduyu da eklediğimizde, bölgede düştüğü iddia edilen bir uçağın yerini tespit edememek bizi aptal yerine koymak değil midir?
 
Adana İncirlik örneğinde olduğu gibi, ABD üstlerinin bir bölümünün yerini herkes bilir. Pek kimse bilmese de sivil veya askeri hava alanlarının içinde yahut altında çok sayıda gizlenmiş üstleri de mevcut.
 
Bu durumda haklı olarak herkes ‘Malezya uçağına ne oldu, neden bulunamıyor’ sorusunu daha güçlü bir şekilde sormak zorunda.
 
Bunu anlamak için bölgeye ilgi duyan aktörler ve bölgede emelleri olanların siyasi tercihlerini etkileyecek gelişmelere göz atmakta yarar var. Ancak öncelikle şunu belirtmeliyiz ki; uçak düşmemiş, zorunlu olarak gizli bir üsse de indirilmiş de olabilir.
 
Hatta uçağın Kuzey Kore’ye indiği iddia edilip operasyon bile yapılabilir. Ya da Kuzey Kore, Malezya Savaşı bizi bekliyor olmasın sakın!
 
Böyle filmler gösterime girerse şaşırmamalı ama daha ilginç iddialar da var.
 
Mahatir Muhammed, Malezya’nın eski başbakanı. Yani bir nevi Malezya’nın Erdoğan’ı. Şimdilerde Başbakan olmasa da o halen iktidarda. Ona rağmen ülkede hiçbir şey yapılamaz.
 
Halen de Malezya’nın en güçlü kişisi olan Mahatir Muhammed, Lahey'de bulunan Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi'nin adaleti sağlayamadığı gerekçesiylei 2007’de “Kuala Lumpur Savaş Suçları Mahkemesi”ni kurdurmuştu.
 
Mahatir Muhammed; Irak, Filistin, Vietnam ve Japonya gibi birçok yerde savaş suçunun işlenmesine rağmen, bunlara gereken cezanın verilmediğini belirtip, mahkemenin kuruluşunu, "Tarih kitapları, bizim savaş suçlularına hak ettikleri cezaları verdiğimizi yazmalı. İnsanların savaşlarla ilgili şikâyetlerini getirecekleri bir mahkemenin kurulma zamanının geldiğini düşünüyoruz" cümleleriyle ilan etmişti.
 
2011’den bu yana yargılama faaliyetlerini sürdüren mahkeme, George W. Bush, Tony Blair, Dick Cheney, Donald Rumsfeld ve eski Başsavcı Alberto Gonzales gibi pek çok kişi, Irak Savaşı’nda savaş suçu işledikleri gerekçesiyle gıyablarında yargılanıyor.

Ayrıca başta Vietnam, Filistin, Ruanda Savaşları gibi pek çok savaşta, savaş suçu işledikleri halde, Lahey tarafından bir türlü yargılanmayan Amerikalı, İngiliz, İsrailli, Fransız pek çok kişiyi yargılamak istiyor hatta yargılıyor.
 
Malezya’nın bu girişimi karşısında hayli rahatsız olan İsrail, ABD, İngiltere ve Fransa yönetimlerinin 2011’den bu yana pusuda olduğu da biliniyor. Söz konusu uçak hadisesinin buna yönelik bir operasyon olma ihtimali de gün geçtikçe büyüyor.
 
İhtimal sadece bunlarla da sınırlı değil.
 
Radyasyon ve yönlendirilmiş enerji uzmanı Leuren Moret'in, EcologyNews.com’dan  Alfred Lambremont Webre’ye verdiği mülakatta, 8 Mart 2014’te Malezya Havayollarına ait MH370 sefer sayılı uçağın, ABD Deniz Kuvvetleri’nin yeni açıkladığı Lazer Silah Sistemi (Navy Laser Weapons System -LaWS) tarafından düşürüldüğünü iddia ediyor.
 
Vietnam silahlı kuvvetleri amiralinin, uçağın düştüğü yere ait ilk tespit ettiği yerin doğru olduğunu belirten Leuren Moret, Amerikan ve bazı Malezya medyası, Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin hedef saptırmaya yönelik dezenformasyon amaçlı bilgilerini yayınlayarak herkesi aldattığını dile getiriyor 
 
Moret, ABD Deniz Kuvvetlerince yapıldığınıı iddia ettiği operayonun, LaWS (Lazer Silah Sistemi) denemesi olduğunu, bunun da Putin’in bir süre önce yaptığı Topol Füze Sistemi’ne yönelik stratejik bir cevap olduğunu söylüyor.
 
Uçak yolcularından 4 kişinin kimliği, hadisenin daha da karmaşıklaşmasına yol açıyor.

Zira olayın bir ucu yine baronların baronu Rothschildlere uzanıyor.
 
İddiaya göre uçakta yer alan, Peidong Wang, Zhijun Chen, Zhihong Cheng ve Li Ying isimli yolcular, Jacob Rothschild’e ait yarı iletken işi yapan, Freescale Semiconductor firması'nın patent ortakları.
 
Eldeki sözleşmeye göre söz konusu patentte; 4 araştırmacı ile Freescale firmasının eşit payı var. Ortaklarından herhangi biri ölürse, hakları otomatikman diğer ortaklara geçiyor. Beş ortaktan dördü öldüğüne göre, tüm patent Freescale'e geçecek.
 
Türkiye’de de faaliyet gösteren Freescale firması, 4 milyar dolar ciro ve 18 bin çalışanı olan gizli bir dev. Bu yapı hakkındaki söz konusu iddia gerçek çıkarsa hiç kimse şaşırmamalı. Zira tarih, benzeri katliam hikâyeleriyle dolu!
 
Bu nedenle adeta vakumlanarak yok edilen uçak sayesinde, hem Malezya’nın yargılama girişimine, hem Putin Rusya’sına, hem de yarı iletken patentin sahibi kişilere yönelik bir hamle yapıldı.
 
Bize başka yalanlar söyleyerek olayı aydınlattık deseler bile, bu iddialar başlı başına büyük bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu gösteriyor.
 
Hiçbir şey, medyada yansıtıldığı gibi değil. Zira tüm dünyada ana akım medya, söz konusu satanist baronların kontrolünde.

(Türkiye'de ilk kez gündeme taşıdığımız iddialar Türk basınında da karşılık buldu)

► YeniŞafak
Star
Milliyet
Akşam
Türkiye
Haber7
Sabah
Takvim
Gazete okurlarının haberlere yaptığı yorumlarda iddiaların gerçek olabileceğine inanıldığını gösteriyor.İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 8655433
 

selahattin | 03.08.2014 15:43:38 'la tahzen innALLAHe meane' efendim bildiğiniz gibi mealen' "üzülme ALLAH bizimle beraber" diyen efendimizin bu sözü inananları kapsar. sizi seviyoruz. ALLAH yar ve yardımcınız olsun. Bu deccalin uşakları kendi korkularında boğulacaklardır inşallah. ALLAH ilminize, ömrünüze güç versin.

Yakup | 02.04.2014 15:41:24 Sn. Hocam bu cesaretli yazılarınızdan dolayı Allah sizden ve çevrenizdekilerden razı olsun. Boranların baronu diye adlandırıyoz yer yer zira deccalin ta kendileridir, yüce Allah'ım başta bunları bilip karşı olanlara sonrasında da tüm islam alemine yardımcı olup güç kuvvet versin

Sukru Ayakkabıkutusu | 24.03.2014 17:45:36 Hocam Merhaba, boyle hassas bir konuda bizleri bilgilendirdiginiz için çok teşkkurler. Sizlerin de belirttiğiniz gibi butun dunyanın ve Amerikanın bu teknolojik seviyede ulaşamadıgı bir bilgiyi ve karanlıgı cok dar imkanlarınızla çozdugunuzden dolayı sizleri tebrik ederim. Saygılarımla,
Sukru

Necmettin Karakaya | 24.03.2014 17:46:12 Dün Gece Habertürk,de 13 yaşında oğlumla beraber izledik. Bu konulara çok meraklı. Allah razı olsun. Sizi takib etmeye devam edeceğiz. Allah güç kuvvet versin

Selahattin TORAMAN | 24.03.2014 12:10:57 Kemal bey makalenize katılmamak mümkün değil Müslüman ve haçlı savası devam etmektedir. Sizi böyle bir konuyu aydınlatmada gösterdiğiniz hassasiyetinizi kutluyorum. calismalarinizin devamını diliyorum. Allaha emanet olunuz.

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı