Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Kemal Özer

Kemal Özer14 Haziran 2011 Salı


Can Kemal Özer; 


- 1968 Konya Bozkır Armutlu'da doğdu.

- Gazeteciliğe 1988'de Türkiye'de Yarın
 Gazetesi'nde başladı. Çeşitli medya kuruluşlarınca muhabir, editör, yayın danışmanı, haber müdürü, genel yayın yönetmeni gibi görevlerde bulundu.  Muhtelif sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Bilişim ve kamuoyu araştırma şirketlerinde çalıştı. Radyo programları hazırladı.

- 2015-2018 yıllarında Yeni Söz Gazetesi'nin Genel
 Yayın Yönetmenliğini yürüttü.

- Aralık 2018 itibariyle Albayrak Medya Holding (Yeni Şafak) medya grubuna ait yayın organlarından Haftalık Haber Dergisi Gerçek Hayat'ın Genel Yayın Yönetmenliğini yürütüyor.

- Kendisini "emanetin izinde Müslüman fikir işçisi" olarak tanımlayan Kemal Özer, evli ve İstanbul'da yaşıyor.

-
 Kemal Özer'e Feta Medeniyet, Emanet Fetası Ödülü sahibi.

- Halen Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanlığını görütüyor.

- Yazılarına Gerçek Hayat, İlim İrfan
 Dergisi ile akkalemler.com 'da devam ediyor.

Yayımlanmış E s e r l e r i :

⦿ Deccal Tabakta / 2010 / HayyKitap 
     Muhtevası: Tohum ve GDO

⦿ Şeytan Ye Diyor! İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?’ / 2011 / HayyKitap
     Muhtevası: Mutfağın temel gıdalarının detaylı incelenmesi

⦿
 Müslüman'ın Diyeti / 2012 / HayyKitap 
     Muhtevası: Sünnet-i Seniyye'ye göre beslenme ve mutfak 

⦿
 Yediklerimizin İçinde N(E) Var? / 2012 / HayyKitap 
     Muhtevası: Gıda katkı maddeleri ve temizlik ürünleri 

⦿ Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler / 2013 / HayyKitap 
     Muhtevası: Beyin ölümü, organ nakli ve organ ticareti 

⦿ Ramazan Kitabı / 2014 / HayyKitap 
     Muhtevası: Ramazan'ın her gününe Ramazanla ilgili bir bahsin detaylı incelenmesi

⦿ Hangi Suyu İçmeli? / 2014 / HayyKitap 
     Muhtevası: Çeşme, ambalajlı sular ve zemzem özelinde suların mahiyeti ve kirleticileri 

⦿ Şeytan Çıplak! Yeni Dünya Düzeni Nasıl Yıkılır? / 2015 / HayyKitap 
     Muhtevası: 17/25 Aralık'tan devletler üzerine örülen kirli işbirlikleri

⦿ İyi Gıda - Kötü Gıda / 2017 / HayyKitap 
     Muhtevası: Mutfağın temel gıdalarının iyi ve bozulmuş halleri

⦿ Gülen Şeytanlar Tarihi / 2018 / HayyKitap
     Muhtevası: Hz İsa (a.s.)'a inen vahiyden günümüze vahyi ve Müslümanları ifsada yönelik girişimin detayları ve FETÖ'nin gündeme getirilmeyen gayesi

⦿ Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler / 2019 / HayyKitap 
     Muhtevası: Kur'an-ı Kerim, Hadis-i Şerifler'de geçöen bazı kıssalar, arif bazı şahısdların nakilleri ve bizzat yaşanmışlıkların nakli ve hisselerine dair gerçek hikâyeler

⦿ Şeytan Ye Diyor!  APAPÇA BASKISI  - 2014 / LÜBNAN

     Muhtevası: Mutfağın temel gıdalarının detaylı incelenmesi

Yeni eserler üzerinde çalışıyor...

KONFERANS KONULARI

⦿ Gıda, Beslenme

⦿ Terör Örgütü FETÖ, tarihçesi ve kurulma nedenleri

⦿ Yeni nesli bekleyen tehlikeler

⦿ Ziraat/Tarım politikaları

⦿ Organ Nakli (cinayetleri)

⦿ Sağlık/Tıp endüstrisi

⦿ Küresel Örgütleri

⦿ Medya dili ve haber okuma teknikleri


KONFERANS - PANEL vb  TALEPLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

MÜRACAATI MESUT BEY 0532-373 15 11

NOT: KONUŞMAMIZ SIRASINDA CEP TELEFONU İLE MEŞGUL OLUNURSA KONFERASI BİTİRİRİZ!


(Lütfen çıkan iletişim formunu doldurup gönderiniz)

KİTAP SİPARİŞ DOSYASI


İletişim
(bilgileri için tıklayınız
)

E-Posta
eposta@kemalozer.com
kemalozer@gidahareketi.org

DİĞER ZİYARET EDİLEBİLECEK SİTELER

Gıda Hareketi : www.gidahareketi.org
Gelensel Sertifika : www.gelenseksel.com.tr
Tohum : www.tohum.org
Haber Makale : www.akkalemler.com

Sosyal Medya
Youtube
:
www.youtube.com/user/ozerkemal
Twitter
:
www.twitter.com/CanKemalOzer 
Facebook
:
www.facebook.com/kemalozercom 
Instagram
:
www.instagram.com/cankemalozer

 Basın için resim arşivi 

İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 340912
 

GülserenŞimşek | 12.12.2019 16:50:32 Organ nakli ile ilgili konuşmak istiyorum.

(Buradan nasıl konuşabiliriz. Lütfen e-posta gönderiniz.)

Burak | 26.07.2018 16:14:55 Selamün Aleyküm hocam. Diyetinize baktığımda doğru şeyler yazmışsınız. Fakat spor yapan , heybetli gözükmek isteyen birisi için sofradan doymadan kalkmak yetmiyor. Hatta doyarak kalkmakta yetmiyorum. Ben doysamda zayıflıyorum. Doymadan kalksam dahada zayıflarım. Hem güçlü kalmak hemde heybetli olmak istiyorum. Bunun sebebinin gıdaların içeriklerinin boş olduğundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz.

SERKAN ÖZKAYA | 24.12.2016 00:46:44 SAYIN HOCAM

İLK ÖNCE KİTAPLARINIZI NEREDEN YADA HANGİ SİTEDEN ALABİLİRİM ?

BİRDE SİZE SORMAK İSTEDİĞİM ; CANAN KARATAY HANIMIN FİKİRLERİNE GÜVENEBİLİR MİYİZ?

(Açıklama: Başkası hakkında tevilde bulunamam. Kitaplar internet kitap sitelerinin hepsinde var kitapyurdu.com mesela.)

Osman Altuntekin | 24.12.2016 00:48:46 Esselamu Aleykum. Allah sizden ve sizin gibilerden razı olsun.
Şadiye | 21.05.2015 12:56:14 Selamun Aleykum hocam Müslüman'ın Diyeti isimli kitabınızı okuyorum henüz yarıladım ve size teşekkür etmek istedim bu bilgileri bize ulaştırarak hayatımıza güzel yönde yön vermemize vesile oluyorsunuz Allah razı olsun. Diğer kitaplarınızı da inşallah okumak niyetindeyim ancak özellikle bu kitabınızda doğal maden sularının bile doğal olmayabileceğini yazmışsınız acaba tavsiye ettiğiniz bir marka var mı belki su ile ilgili kitabınızda yazıyordur ancak ben şimdiden öğrenip ona göre alayım istedim. Selam ve dua ile

(CEVAP: Teşekkür ederim Şadiye Hanımefendi. Marka vermemiz söz konusu olamaz. Esas olan muhtevadır. Su kitabına bakarsanız maksadımızı ve çözüm yolunu daha iyi anlamak mümkün olabilir)

fadime | 03.02.2015 00:41:37 ne üzerine eğitim aldınız onu merak ediyorum

(CEVAP: Diploma ile işimiz olmaz. Biz ilme talibiz ve öldüğümüz gün biteceğim öğrenme ve eğitimimiz.)

musab çankır | 13.01.2015 23:56:01 hocam selamunaleyküm. 18 yaşındayım ve hamdolsun sıkı takipçinizim.s iz ve bazı diğer büyüklerimiz sayesinde sağlık alanına ilgi duyuyorum. hocam bu sene üniversite sınavlarına hazırlanıuyorum. meslek seçiminde kararsız kaldım tıp istiyorum ama hem kazanması hem okuması ayrı sıkıntı. gıda muhendisliğ de olabilir. sizce hangi mesleği niye seçmeliyim?ve öğrenim süreci içerisind nelere dikkat etmeliyim. Cevaplarsanız çok teşekkür ederim hocam

(CEVAP: Aleykümselam Musab kardeşim. Öncelikle gayret ve hassasiyetin için seni tebrik ederim. Bu konuda yüreğine sor ve o ne derse onu yap. Üniversite okumak ve diğerlerinin aynı olmaksa okumamak daha iyi. Onlardan farklı olmak içinse mutlaka okumalı. Farklı olmak daha çok okumaya, öğretilenleri ezberlemek yerine sorgulamayı, modern dünyanın açmazlarını çözmeye çalışmakla mümkündür. Bizim birikimli ve bilinçli her alanda insana ihtiyacımız var. Selamlar)

Özge Gül | 08.01.2015 22:28:39 Selamun Aleykum. ŞAhsınız hakkında hiç bir bilgim yok. sadece kitap satan sitelerin birinde 'Müslümanların Diyeti' adınnda bir kitaba denk geldim. Bir diyetisyen olarak aklıma gelen ilk soru şu oldu. Acaba diyetisyen misinizde bir diyet kitabı yazma teşebbüsü olmuş. ya da Gıda Mühendisliğine dair bir bilginiz mi var? Beslenme bilimi üzerine bir eğitiminiz var mı? bir besinin sadece falanca hastalığa iyi gelir düşüncesinden ziyade o besinin besin ögeleri açısından değerini ve fizyolojik olarak GİS sistemindeki ve diğer tüm sistemlerdeki etkilerinin lisanslı eğitimini aldınız mı ? Anatomik bilginiz mevcut mu ? Diyabet , tansiyon , şeker hastalığı ya da koroner damar hastalıkları dışında (malum bunlar popüler hastalıklarımız herkes bu konuda kendini prof zannediyor.)diğer hastalıklara ait diyet dersleri aldınız mı ?
Mesleğimizin gerektirdiği üzre bize gelen danışan ya da hastalarımızın tam fiziksel muayeneden ve psikolojik gözlemden geçmiş olması ve kapsamlı bir hikayesinin yanı sıra nasıl bir hayat sürdüğünü günlerinin nasıl geçtiğini öğrenmeden kısacası şahısla birincil derecede muhattap olmadan diyet yazamıyoruz çünkü biliyoruz ki bizim işimiz sağlık. o yüzden üniversitelerimizde bu işin duayeni olan insanlar yada gerçek diyetisyenler piyasaya kitap sürerek hiç tanımayacağımız binlerce insana diyet vermiyoruz. Acaba toplum acısından nasıl bir tehlike arz ettiğinizden haberdar mısınız?

(CEVAP: Ve aleykümselam Özge Gül. Selamınız iyi niyetli olduğunuzu haber veriyor. Bu yüzden iyi niyetle yazdığınızdan eminim. Keşke o kitaba bakıp öyle karar verseydiniz! Ayrıca eğitim dediğiniz şey diploma ise bu memlekette diplomalı sayısı arttıkça sorunların arttığının bilmem farkında mısınız? Sitemize de girdiğinize göre yazdığımız eserlerden, konuşma, makale ve eğitimimize kadar hepsine vakıf olmuş olmalısınız. Öyle ise kararınızı vermişsinizdir. Ama şunu söyleyeyim. Size ders veren hocalarınızın okuduğu kitaplarından toplamında daha fazla okumuşluğum olduğunu onların toplam kütüphanesinden daha zengin bir kişisel kütüphaneye sahip olduğumu bilmenizi isterim. Selamlar)

İbrahim DİNÇ | 08.11.2014 11:55:00 iyi günler. ben biraz şüpheci bir insanım kemal bey. sonuçta konyalıyım ve her olaya ve kişilere farkettirmeden şüphe duyarım. uzun bir süre her fikri, davranışı, yazıyı, haberi inceler takip eder ve analiz etmeye çalışırım. şahsızınızla ilgili şüpheleriim ise; 1.bahsettiginiz baronlar ve kuruluşlar sizin bahsettiginizden daha güçlü ve şeytani yaptırımları var bunda haklısınız fakat bir ülkenin kanununu degiştirmeyi başarıp ekşi mayayı yasaklayan şeytanlar neden sizi bir uçak kazasıyla ortadan kaldırmadılar.
2.afganistanda çok dinlenen bir radyo (ismini bilmiyorum)amerika afganistana girmeden önce her gün her saat her dakika amerikaya lanet ederek dinlenme trajını arttırdı ve amerika afganistana girme kararı aldıktan sonra bu radyo kanalı aynı spiker ve kadroyla amerikaya ve amerikanın afganiistana getirecegi özgürlük hakkında metiyeler düzdüler. acaba sizde belli bir sevilme ve takip edilme trajımı bekliyorsunuz. şüphe işte.
3. daha düne kadar islama hizmet ettigine inandıgımız ve gerektiginde parasal gerektiginde manevi olarak (ki züğürtün tekiyim ama dua etmek için zengin olmama gerek yok) yardım ettigimiz feto gibi referans gösterebilecegim insanlar varken. siz feto gibi birisiniz demiyorum olamazsınız da. ama... ama...
yani kısacası ya ben paranoyagın tekiyim yada her güvendigimiz bizi öpünce böyle oldum bilemiyorum. takibimdesiniz dikkatli olun derim :)

(CEVAP: Aman takibi bırakmayın! Sadece beni değil, aynı zamanda kendinizi. Malum "zannın çoğu günahtır" Dua edin de Hak çizgisinde değilsek, Allah bizi vahyin çizgisine alsın. O daire içinde isek ayağımızı kaydırmasın. Şerre hizmet ediyorsak da bizi sustursun ve zararsız hâle getirip hayra hizmet eder kılsın. Âmin!)

S. Mücahid ŞİMŞEK | 04.11.2014 14:00:04 Hocam İyi günler. Acaba tavsiye edebileceğiniz bir şampuan markası var mı? (CEVAP: Yok! Ayrıca şampuana gerek yok. Gerçek katkısız zeytinyağı sabunu her işimizi görür.)

kadir yener turaner | 12.08.2014 01:03:50 selamünaleyküm hocam ben 28 yasındayım öncelikle bizi bu kadar cok bılgılendırdıgınız ıcın teşekkur ederım. kıtaplarınızı okuyorum HANGI SUYU ICMELI kıtabınız bu arada hayırlı olsun. hocam benim 2 tane oglum var bırısı 3 yazında dıerı 10 aylık bız pet sıse su alıyoruz zararlı olduklarını bılıyorum bundan dolayı fıyatı yaklasık 1400 tl cıvarı olan su arıtma cıhazlarından almayı dusunuyorum ama bu cıhazlar sudakı almamız gerekenlerıde arıtıyordur saf su gıb bısey yapıyordur dıye bır suphem var arastırdım bıraz ama bısey bulamadım hocam sız bu cıhazları onerırmısınız... cvp atarsanız cok mutlu olurum Rabbım yolunuzu her daım acık etsın (CEVAP: Önermiyoruz. nedenleri Su Kitabında var)

Burcu bilgic | 25.11.2012 19:42:22 Hocam selamlar
Kitaplariniz harika insanliga buyuk hizmet.
Hocam bu aşı konusunda bilgi alacaktim. aşılari yaptirmasak daha mi iyi? (AÇIKLAMA: Biz yaptırmamayı tercih edenlerdeniz)

İlyas Topak | 09.09.2012 23:48:45 S.A
Acizane 9 ay önce Almanyadan Türkiye ye dönüş yaptım. Ailemi Konya ya yerleştirdim bende memleketim olan Söğüt'te 'Geri Dönüşüm' işi yapıyorum. Sabah namazından sonra sizin sayfanıza girdim ve 9 aylık arayı telafi etmeye çalıştım. Sizin Türkiyedeki Su ve diğer Gıda ürünleri hakkındaki konuşmalarınızı izledim. Acizane kendi kendime ben Çoluk Çocuğumu getirmek ile iyimi yaptım sorusunu sormaya başladım. Almanyada iken sizin GDO ile ilgili yazı ve görüşlerinizi takip ediyor idim. Allah Rızası için bahsettiğiniz Su ve Gıda da hile yapanların Listesine nasıl ulaşabiliriz? İnternet ortamında birsürü Firmadan bahsediliyor! Bunların hangisi doğru hangisi yanlış? Hani Rabbimiz fasık ın getirdiği haber ile bir gurup hakkında hükme varmamamızı bizden istiyorya. Acizane kendim Almanya da Salam ve Sucuk ticareti ile uğraştım ve oradaki sahtekarlığı iyi biliyordum. Bırakın sıradan Firmaları Sözde İslami kuruluşların kendi üyelerini nasıl dolandırdığını ve aldattığını iyi biliyordum. Liste konusunda yardımcı olabilirseniz beni çok memnun etmiş olacaksınız.
selam ve Du ile.

remzi altaş | 07.09.2012 21:30:52 hocam saygılar.5/9/2012de kanal türkteki GDO lu gıdalar, oturum programındaki sunumlarınızı, duruşunuzu çok begendim. kutlarım.
kemal beycim 20 sene önce pişirilen etin bi kokusu tadı vardı ama şimdi ise ne koku nede tat var. afedersin ama saman gibi,yediklerimizin tadı. tavugu, danası,koyunu. hem yapılan aşılarla şişiriliyor,hem yedirilen yemlerleşişiriliyor. onun için tat lezzet yok yani. yumurtanın bile tadı yok sarısı tam sarı degil, köy tavugunun yumurtası sapsarı, fenni yem tavugun yumurtası sarımtırak ve hiç tadı yok. sebzeler öyle. tahıllar öyle. meyve agaçlarına bile hormonlu ilaçlama yapılıyor. Hocam bütün bunlar israil ve ermeni işletmelerin ürünleri tohumları, onlar üretiyor ve orta anadolu ve dogu blok ülkelerine satıyorlar.avrupada yok denecek kadar az. amaçları dediginiz gibi müslümanlara kimyasal kısırlaştırmayla soykırım uyguluyorlar. sizin teziniz çok dogru.sizin takipçinizim, saygılarımla. haa sahi hocam kafama takılan birde şu kene konusu var.çocukken koyun davar güderdik, hayvanların içinde haşırneşir olurduk. ama o keneler bize bulaşmazdı ve bi zarar vermezdi, şimdi ise bi kongo kenesi denen bi kene türü vatandaşı öldürüyor.. keneler evrimmi geçirdi,acaba? Tabiki buda genleriyle oynanmış keneler desenize. Sahi bu işlenmiş israil ve ermeni ürünü olan bu tohumların Türküye dispiratörü kim bunu bi soruturun bi zahmet. K. u. hocamız tavuklara yedirmek için bir şilep dolusu mısır getirmişti, şimdide bu tohum işine el atmış olmasın. selamlar,saygılar..

seyit arda | 26.05.2012 11:37:52 s.a Kemal Bey

ben zeytinburnu istanbulda hacamat ve sülük tedavisi yapıyorum www.hacamatci.net
kitaplarınızı aldım. hususan şeytan ye diyor kitabınız bir hazine...
sizden bir ricam var. Yeni çocuğumuz oldu. Aile hekimliği zorla aşı yaptırmamız gerektiğini söylüyor. yok efendim maaşlarından kesiliyormuş gidip başka bir aile hekimi bulmam gerekiyormuş felan.
ben araştırdım vurulan bu bir sürü 8 10 tane aşının çok büyük yan tesirlerinin olduğunu öğrendim. Gayet sağlıklı bir çocuğa bu kimyasalları aşılamalarını nasıl engelliyebilirim. kendimi nasıl savunabilirim. gerektiğinde hukuki yolla nasıl halledebilirim.
cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim... (K.Özer'den: mailinize aşı konusunda bilgi gönderildi)

Muhammed | 02.02.2012 14:01:03 Mükemmel soru, Bende merak ettim?

mehmet atıgan | 12.01.2012 00:40:40 Allah'ın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Benim 1 yaşında bir kızım var.Bu zamana kadar güvenemediğim için sağlık ocağında yapılmak istenen aşıların hiç birini yaptırmadım. Bu yüzden sağlık ocağında benden kendi isteğimle aşı yaptırmadığım diye imza alıyorlar. Hatta sağlık bakanlığından birkaç kişi geldi ve bunun nedenini sordular. Bende bildiğim kadarıyla bu aşıların yurt dışından geldiğini, domuz gribi aşışındaki skandalları, Meksikadaki tatanoz aşısı diye yapılan aşının kadınları kısır yaptığını örnek göstererek güvenmediğimi ve bu aşıları gayri müslimlerin ürettiğini onların da Allah'ın kitabında belirttiği gibi "onlar işbaşına geçerlerse ekini ve nesli bozarlar" ayetini hatırlatıp bu aşılara güvenmediğimi söyledim. Halen daha yaptırmak istemiyorum.Lakin kalbim de mutmain değil.Acaba dopru mu yapıyorum,yoksa yanlış mı?Bu aşılar konusunda bildiğiniz birşeyler varsa benimle paylaşırsanız size minnettar kalırım.Allah'a emanet olun.S.A

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı