Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Karaman Belediye Başkanı Kamil Uğurlu'dan çarpıcı değerlendirme

Hakkında Yazılanlar10 Aralık 2011 Cumartesi

Kemal Özer'in kaleme aldığı Deccal Tabakta ve Şeytan Ye Diyor adlı eserleri okuyan Karaman Belediye Yüksek Mimar Kamil Uğurlu; “Bu kitaplar hakikaten hayatımda bir dönüm noktası oluşturdu” dedi

Karaman halkı Karaman Belediye Başkanı Yüksek Mimar Kamil Uğurlu'nun Karaman'ın çehresini değiştirdiğini söylüyor. Kibarlığı, çalışkanlığı, samimiyeti ve içtenliği ile de tanınan Başkan Kamil Uğurlu, Karamanlıların gönlünde taht kurmuş durumda. Özellikle kültürel alandaki faaliyetleri ile dikkatleri üzerine çeken Başkan Kamil Uğurlu, Kemal Özer tarafından kaleme alınan Deccal Tabakta ve Şeytan Ye Diyor adlı eserleri hakkında şunları söylüyor:

“Yediğim, içtiğim ve hatta davranışlarım bu kitaplardan sonra farklı bir yön kazandı. Kemal Özer adı benim hayatımdaki önemli isimlerden bir tanesi. Hz. Allah, Kur’an-ı Kerim’de helâlen ve tayyiben yemek yememizi söyler. Yani temiz olarak. Acaba yediğimiz gıdalar temiz mi? İşte Kemal Bey bu konunun altını çiziyor. Yıllardır gönül rahatlığıyla tükettiğimiz şüpheli gıdaların ipliğini tek tek pazara çıkaracak ve sağlığımızı kaybetmememiz için öneriler getirecek. Bu kitaplar hakikaten hayatımda bir dönüm noktası oluşturdu!"
İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 7142133
 

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı