Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Cenk Eren'in Ev Hali'nde çok şey

Videolar12 Ocak 2013 Cumartesi


2) 10 Ocak 2013 Perşembe, Cenk Eren'in sunduğu ve CINE5'de yayınlanan Cenk'in Ev Hali programının konuğuydu.1) 3 Ocak 2013 Perşembe, Cenk Eren'in sunduğu ve CINE5'de yayınlanan Cenk'in Ev Hali programının konuğuydu.

Nasipse 17 Ocak'ta başka konular konuşacağız.


İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 5732294
 

fatma akdemir | 20.01.2013 19:38:39 cenk bey sizin riyasız program sunmanızı öncelikle kutluyorum. diğer sunucular gibi desinler diye birşey yapmadığınızı düşünüyorum vicdanınızın sesini dinlediğiniz seçtiğiğniz konuktan belli oluyor. kemal beyi çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum bende kemal beyden yardım istiyorum doğal tohumlardan fide yetştirme merakım var bu konuda ilerlemem için hangi yolu takib etmeliyim şimdiden teşekkür ederim ALLAHA emanetolun

alpay alper | 18.01.2013 03:47:55 önünde sapka cikarilacak bir sahis,tebrik eder Allah in sefkati üzerinizde olsun,insanimiza sahip cikmanin zamani coktan geldi ve geciyor birey olarak hepimiz duyarli olalim ve destekliyelim kendimizin ve gelecek nesillerin devami icin,insan sevgisi Allah inancinin getirdigi budur. Sizin gibilerinin bu memlekette cogalmasi dilegiyle Kemal Özer bey.

alp aksu | 13.01.2013 19:53:19 hocam Allah razı olsun gerçek milliyetçilik, müslümanlık budur. inşallah sesiniz ve hareketiniz heryerde ulaşır.

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı