Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Boykot imanın esaslarından biridir!

Makaleler28 Temmuz 2014 Pazartesi

Boykot, sadece ekonomik yaptırım ve siyasal terbiye aracı olmayıp, aynı zamanda itikadî bir mahiyet taşır.

Zira inanmak, “la” yani ret ile bir başka deyişle boykot ile başlar. Allah’ın dışındaki ilahları reddedip, şeytan, tâğut ve kâfirlere ait inanç başta olmak üzere kültür, hayat biçimi, şekil ve değerleri reddetmeden/boykot etmeden nasıl sahih bir imana sahip olunabilir ki?
 
Aslında boykot hayat biçimimizin en vazgeçilmez unsurlarından biri.

Mesela Hz Peygamber (s.a.v.) ve Mekkeli Müslümanlar ne için ablukaya/boykota maruz bırakılmış iseler, bugün Filistin halkı da aynı gerekçelerle benzer zulümlere maruz bırakılıyor.

Gazze’yi aç-susuz bırakıp, ölüm kusan Yahudi ile Mekkeli müşrikler arasındaki tek fark zamandır. İkisi de gerçekle, Hak'la, insanî değerlerle savaşıyor, inançlarının gereği olarak İslam’ı ve Müslümanları boykot ediyorlar.

Onlar, İslam ve O’nun inşa etmek istediği ahlakî ve itikadî değerlere ‘la’ diyerek açık bir şekilde boykot ediyorlar.

Oysa biz kavramların gerçek anlamlarından bihaberiz.

Boykot köken itibariyle Fransızca bir kelime olup; bir işi, bir davranışı yapmama kararı alma, bir kimse, bir topluluk veya bir ülkeyle amaca ulaşmak için her türlü ilişkiyi kesme yahut da bir direniş eylemidir.

Nasıl ki Filistinliler, Yahudi zulmüne karşı direniyor iseler her bir insan, özelde ise her bir Müslüman, İslam’a ve insanlığa yönelik kurşuna dönüşen her türlü mal ve hizmeti boykot etmeli. Hiç şüpheniz olmasın ki bu da bir nevi cihaddır.

Boykot bir direnme, başkaldırı biçimi, var olma şekli, cehd yöntemi ve dava meselesidir.

Zalim ve kâfire karşı, Müslüman yahut da zalim olmayan başka bir insanın ürünlerini tercih etmek, herkesin üzerinde bir yükümlülük ve mükellefiyettir.

İnsanlar yaptıkları her şeyden hesaba çekileceklerine göre, yapmaya güç yetirip de yapmadıkları, yapmak istemedikleri her şeyden de hesaba çekilecekler.

Her devirde ve özellikle de modern dünya Müslümanları, batıla ‘la’ demeyi imanın esasları arasına katmadan, şirkten, haramlardan ve şüphelilerden korunamaz.

Müslüman’ın malı varken, bir Yahudi’nin malını tercih etmek, zalim ve düşmanla işbirliği yapmak değil de nedir?

Yahudilik dünyevileşmenin zirvesidir. Onları en çok korkutan mal ve can kaybıdır. Bunca yüksek teknolojiye rağmen, Gazze’de üstün gelememesinin tek nedeni, ölüm korkusu ve dünya sevdası.

İtiraf edelim, günümüz Müslümanları içinde aynı korkular geçerli! Bu da, Yahudileşme yolunda hayli yol aldığımızı göstermez mi?

Yahudi’yi boykot ederken, içimizdeki Yahudiler ve Yahudileşmiş münafıkların ürünlerini de tercih etmemeli elbet...

Boykot, modern zamanların en güçlü silahlarından biri olup, doğru ve güçlü olarak kullanıldığında inanılması güç bir etkiye sahiptir.

Düşünün, daha geçtiğimiz yıl Türkiye’nin batı silahları yerine, Çin silahlarına yönelmesi, NATO başta olmak üzere batının aklını oynatmasına yol açmış, gizli ve açık baskılar uygulanmıştır.

Vietnam Savaşı nedeniyle ekonomisi büyük zarar gören Amerika’nın para basarken karşılığında altın bulundurma ilkesinden vazgeçmesi üzerine; Fransa, İtalya ve Suud liderleri bir araya gelip, altına endeksli ve altın karşılığı olan yeni bir para meydana getirmek istemişti. Bu girişim doların boykot edilmesi demekti...

Amerikan doları olarak bilinen paranın gerçek sahibi olan Yahudiler, Suud Kralı Faysal’ı, İtalya Başbakanı Aldo Moro’yu öldürttüler, Fransız Cumhurbaşkanı ise canını zor kurtardı.

İleriki yıllarda bu cinayetlerin baş aktörlerinin baba Bush ve Yahudi Henry Kissinger olduğu ortaya çıkmıştı.

Görülüyor ki boykot, dünyaya tapınan Yahudiler ve kapitalizmi kontrol etme konusunda etkinliği çok yüksek bir araç olduğundan iyi planlanması, samimiyet ve inatla sürdürülmesi gerekir.

Fili ısırmaya kalkan sinek gibi olmamalıdır. Fil bile olsanız, binlerce kuşla asla mücadele edemezsiniz. Kapitalizmin açısından boykot da böyledir.

Bugün sadece bir hafta herhangi bir firmaya yönelik boykot başlatsa, o firma iflas etmeye mahkûm olur. Bugün Müslümanlar, kredi kartları ve POS’larını iptal etseler, vallahi Yahudiler, Filistin’de ya barınamazlar ya da asla cinayet işleyemezler.

Çünkü kredi kartı sistemi, iki büyük Yahudi baronun en büyük gelir kapısıdır. Yalnızca gelir değil, aynı zamanda insanı izleme, alışkanlıklarını kontrol etme, yönetme ve yönlendirme silahıdır. Kredi kartı, dolayısıyla POS’ları ve hibrit tohumlarını almayı bırakırsak, Siyonizm en büyük, en etkin ve en güçlü silahını kaybeder.

Şayet Müslümanlar birlik olup bunu başarırlarsa, emin olunuz Yahudileri ayakları altında ezerler. Bundan kuşkusu olanlar, modern dünya ve Yahudi planlarından bihaber kimselerdir.

Burada işlediğimiz Yahudilik, bir kavimden ziyade kavmi de içerisine alan ifsat fikriyatı ve çağımızın şeytanî düzenidir. Bu bedbahtsızlığın günümüz temsilcilerinin tamamına yakını Alman asıllı Yahudilerdir. İsrail adlı terör örgütünü kuran, kuruluş sermayesini sağlayan ve halende finanse etmeyi sürdüren bu Yahudilerdir.

Bizi aptal, ahmak ve fakir Yahudilerle mücadele ettirirken, kendisi onların arkasına sığınıp, yeryüzünü, insanı ve inançları ifsat etmekle meşgul…

Bu yüzden düşmanı ve onun zaaflarını bilmeden yapılacak duygusal eylemler başarılı olamaz. Dün basit bir aparat almak için Türkiye’nin en yaygın marketine girmek zorunda kaldım. Kasada benden önce alışveriş yapan, yakışıklı sakallı genç ile benden sonraki çarşaflı genç hanımda büyük boy CocaCola aldılar.

Kucağından bir yaşlarında bebesi de olan çarşaflı hanım aynı zamanda çörekotu da almıştı. (Oysa o marketteki baharat ve bakliyatlara baktığımızda radyasyon verilmiş ürünler olduğunu görürüz.)  

Bu tablo bize inancımız konusunda Yahudiler ve diğer kâfirler kadar samimi olmadığımızı gösterir. Bunca gelişmeye rağmen bırakınız boykotu, kola içmeyi sürdürmek akıl ve izanla bağdaşır bir şey mi?

Bir Müslüman, düşmanları ile nasıl işbirliği yapabilir? Bilmemek mazeret mi? Hele bu çağda bilmeme diye bir şey söz konusu mu?

Yahudileri boykot etmek için, birilerinin otoritesi olan İsrail’den mi izin alacağız? Yoksa bizlerde Yahudileri boykot edecek yürek ve iman yok mu?

Mesela Türkiye’de patronu Yahudi olan bir cep şirketi var. Diğerlerinin uygulamaları Yahudi’ninkinden farklı değilse de, biz yinede tercihlerimizi gözden geçirmekte bu kadar aciz miyiz?

Çiftçimiz tamamına yakını Yahudilerin olan nesepsiz ve pis hibrit tohumları terk edip, nesebi sahih, halis ve verimli geleneksel tohumlara yönelemez mi?

Biz Müslümanlar, devlete Yahudi’nin bizi kısırlaştırmak ve köleleştirmek için geliştirdiği bağımlılık yapıcı güçlü bir silah olan hibrit tohumları yasaklaması için baskı yapamaz mıyız?

Ya da Müslümanlar, hibrit tohumlarla üretilen sebze meyveyi satın almayı reddedemez mi?

Yürekliysek, haydi vira Bismillah!

Boykot meselesine yine devam edeceğiz İnşaallah!

Şeytan suyu karakola ve boykot

Eskiden bayramlar bayram gibi kokardı, şimdi kan kokuyor. Bayramsa bayramınız mübarek olsun!



Bu sitedeki makaleler kaynak gösterilerek kullanılabilir.


İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 2027473
 

neslihan | 12.08.2014 01:03:50 bu yazınızı bastırıp çevremdekilere dağıtabilirmiyim (CEVAP: Elbette!)

h.korkmaz | 11.08.2014 01:44:05 Umarım bu makaleyi bizim büyüklerimizde okuyordur.

Refik acar | 07.08.2014 17:31:25 Kemal eline kalemine sağlık. Rabbim razı olsun

barboros | 06.08.2014 00:30:25 selamunaleyküm arkadaşlar bahse konu olan kartlar mastercaard ve visacard'dır malesef türkiye'de bunlardan başka kullanılacak bir kredi kartı alternatifide yoktur kısacası bütün milletin cebine girmiş bu yahudiler

Ahmet | 05.08.2014 20:31:08 hangi 2 kart bilelim varsa iptal edelim (AÇIKLAMA: Bizdeki markaların önemi yok. Asıl olan sağ alt köşedeki 2 logodur Bakınız: http://kemalozer.c

halil | 05.08.2014 20:30:29 hocam bahsettiğini kredi kartları hangileri selamlar (AÇIKLAMA: Bizdeki markaların önemi yok. Asıl olan sağ alt köşedeki 2 logodur Bakınız: http://kemalozer.com/seytan-kredi-kartinin-neresinde-355h.html)

cemile barışan | 04.08.2014 12:08:00 hocam selamlar,
kaleminize sağlık! 'bir nevi cihad' bile değil, 'cihadın ta kendisi' bugün boykot! batıla-yanlışa gerçek cevap, bizim tüketim alışkanlıklarımız ve kapitalist sistem karşısındaki şuurumuz olabilir ancak, yoksa lâfı güzaf, boş hamaset..!

Cemile Barışan | 04.08.2014 12:08:00 evet kesinlikle okullarda ders olarak okutulması gerekir, k.çavdar'a katılıyorum fakat önce devletin bu ülkede yıllardır -biz en azından karikatür krizinden beri uygulamaya çalışıyoruz- alttan alta süren boykotu tanıması ve bu tür hareketlere bir cevap vermesi gerekir... devlet devletse, bu tepkilere katılmalı artık...

selçuk | 31.07.2014 12:01:04 hepimizin ailesi akrabaları yapıyo bunu kime ne diyelim biz hakediyoruz bunları adam bile bile koka kola alıyor evine yok ben onu takib edemem bunu takip edemem böyle şeylerle uğraşırsan sonu gelmez ibadetini yap kafaya takma bizim millet(ailelerimiz akrabalarımız) bu kafa ..e müstehak değil de ne ALLAH bu milleti millet etsin!

Kemal Çavdar | 29.07.2014 22:33:57 Mükemmel bir bakış açısı!
Bu makalenin, okullarda ders olarak okutulmasiı gerekir bence…
Saygılar, selamlar
K. ÇAVDAR

IBRAHIM AYHAN | 30.07.2014 01:14:28 SA Hocam
Yazinizda radyosyonlu baharatlardan ve bakliyatlardan Tirnak icinde bahsetmisiniz lütfen E postama yada aciga yazarmisiniz ne demek istediginizi..
Schaffhausen
(AÇIKLAMA: 1999'dan bu yana bir çok ürüne ışınlama adı altında radyasyon verilir. Bakınız Işınlama Yönetmeiği. Bu husus Yediklerimizin İçinde Ne Var? adlı eserde kapsamlı bilgi var)

Mehmet imanli | 28.07.2014 23:15:20 ALLAH razi olsun. Kaleminize murekkep, yureginize cesaret versin. Sizinle hemfikir olmaktan gurur duyuyorum ve boykotu dilimden dusurmuyorum. (AÇIKLAMA: Hibrit konusundaki görüşleriniz ne yazık ki doğru değil. Hibrit bir fıtratın değiştirilmesi ve ifsat teknolojisidir. Bakınız Deccal Tabakta)

ozgur kavrak | 28.07.2014 14:59:58 Hocam yureginize kaleminize saglik. Her bir baslik bir birinden kıymetli.

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı