Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

Beyin ölümü teşhisleri doğru mu?

Videolar16 Kasım 2013 Cumartesi
Gazeteci yazar Kemal Özer, "Organ nakli hakkında gizlenen gerçekler" adlı eserini ÜlkeTv'de anlattı
Gıda Hareketi


 


İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 1305390
 

hatice Özekmekci | 24.03.2014 12:09:17 Ağabey, ne güzel bir hizmete talib olmuşsunuz Maşaallah. Allah c.c. umduğunuza nail eylesin.

Ali Karadag | 07.01.2014 11:31:44 Görmemizi sagladiginiz bilgilerinizden dolayi cok tesekkur ederim. sadece bu konuda degil diger alanlarda da takip ediyorum.
lütfen bizi bilgilndirmeye devam edin, buna cok ihtiyacimiz var…

Soner Kücüktas | 22.11.2013 02:19:11 Bir aile babası olarak, kendim veya üzerlerinde sorumluluk taşıdığım insanlar için gün gelir alıcı veya verici olarak organ nakline muhatap olabilirim düşüncesiyle yaklaşık bir yıl önce konuyu enine boyuna araştırdım. Dehşetler içinde kaldım, uykularım kaçtı. Türkiyemizde organ bağışı lehine yapılan tek taraflı kampanyalarla insanlarımızın kandılırdıklarını gördüğümdeki acıyı hala yaşıyorum. Almanya da yaşadığımdan konuyla ilgili alman kaynaklarından faydalanma imkanına sahip oldum, derneklerle yazıştım. Gerçeklerin üstünün kapadıldığını ve insanlarımızın hatta tüm dünyanın nasıl kandırıldığını biliyorum. Vatikanın elinde, beyin ölümüyle ilgili ''en azından'' şüphelerin olduğu raporları olmasına rağmen, konuya dini açıdan yeşil ışık yakmaları, vehametin ne den olduğunun en iyi göstergesi olsa gerek. Bizim dinayetin ve kendini yetkili gören ''Din Adamlarının'' tutumu ise hiç kötü niyet aramaksızın ''içler acısı''. Kitabınızı okumak daha nasip olmadı lakin anlatıklarınızından yola çıkarak bu millete bu kitabı kazandırarak çok büyük bir hizmet'te bulunduğunuzu söyleye bilirim. Kemal Bey söylemek istediğim çok şey var ama uzatmayayım, Rabbim yardımcınız olsun, milyarlık farma devleri karşısında verdiğiniz emekler boşa gitmeyecektir, çünkü bilirim ki, Allah rızası gözeterek yapılan hiç bir iş zayi olmaz.
Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Ahmet Erdoğan | 20.11.2013 20:59:17 Program Kemal Özer'in tam bir zırvası, yazık yazık

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı