Anasayfaİletişim
  • Kemal Özer Kimdir?
  • Makaleler
  • Fotoğraflar
  • Videolar
  • Kitaplar
  • Programlar
Konya’da doğdu. Çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalıştı. Bilişim firmalarında yöneticilik yaptı. Halen Yeni Söz Gazetesi’nin Genel yayın Yönetmenliği görevini yürüyor. Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi’nin Başkanı. Yayınlanmış 8 kitabı var. Yeni Söz’de ve çeşitli mecmualarda yazıyor. 2014 FETA ‘Emanet’ ödülüne layık görüldü.

30 Mart’ı nasıl okumalı?

Makaleler31 Mart 2014 Pazartesi

Birkaç beyinsizin muhtarlık için birbirini infaz etmesi dışında seçimler hadisesiz neticelendi Elhamdülillah!

Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden biri olan 30 Mart bir referandumdu. İster seçim olarak, isterse de referandum olarak nitelendirilsin, kazanan ‘Yeni Türkiye!’
 
Sadece yeni Türkiye’mi? Elbette Hayır!
 
Yeni Türkiye ile birlikte, Ak Parti ve Türkiye’den iyi haberler bekleyen mazlumlar!
 
Kaybedenleri ise; Pensiltenya, İttihat ve Terakki’nin T.C. versiyonu CHP ile MHP, Beyaz Türkler ve içlerindeki baronlar, dış mihraklar ve baronlarca desteklenen bir takım medya, İngiltere, İsrail, derin Amerika, derin Almanya, içimizdeki Baasçılar, terörün yeniden başlamasını bekleyen Türkiye düşmanları, dönekler, salaklar, dün “beceremediniz bırakın” diyenlerle aynı safta yer alanlar, akıl tutulması yaşayanlar ve benzerleri. 

Bir toplum uyanık olduğu müddetçe düşmanları gerilemeye mahkûmdur ama bütün bunlara rağmen unutulmamalıdır ki tehlike henüz tam bertaraf edilmedi. 

Bugün devlete yönelmiş bir saldırı var ve devlet başarısız olursa herkes biter. Bunun için Mısır ve Ukrayna örnek olarak yeter.

Girdiği 8. Seçim ve referandumu da kazanan Ak Parti, diğer yanda ise 1950’den bu yana girdiği hiçbir seçimi kazanamamış CHP ve MHP.
 
CHP ve MHP, kıyak emeklilik elde etmek ve üç beş belediyeyi korumak için bekleşenlerin partisidir ve Türkiye’ye yakışmamaktadır.
 
Bu nedenledir ki, Yeni Türkiye’ye yük olan bu iki partinin, ataları İttihat ve Terakki gibi tarihin çöplüğüne gitmeleri gerek. Bunun vakti çoktan geldi hatta geçiyor.
 
İşte bu hakikatlerin, şehirlerini bu beceriksizlere teslim eden Adanalı, Eskişehirli, İzmirli, Hataylı ve Mersinlilere daha öncelikli anlatılması gerek.
 
Bu başarının ardından, koltuktaki son günlerini geçiren Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ses seda çıkmadı. Sarıgül ise kayıplara karıştı.
 
Kazanan cephede ise yine bir balkon konuşması vardı.
 
Başbakan’ın son balkon konuşmasında yaşanan tek talihsizlik, Kur’an’la alay eden Egemen Bağış gibi sızıntıların, o balkondan utanmadan ve sıkılmadan kelle gösterme cesaretiydi.
 
Balkonda ‘Egemen Bağış’ı gören herkes, en fanatik Ak Partililer bile tepki göstermiştir.
 
Şayet buna Başbakan izin verdi ise büyük bir hatadır. Ona rağmen çıkılmış ise, o ‘kelle’ aile fotoğrafına yönelik bir sızıntıdır.
 
Ama üzülmemek lazım! Yeni Türkiye’de Egemen Bağış gibi içi dışı farklı tiplere yer yok. Yer olursa, Ak Parti’nin 9. seçimi kolay olmaz.
 
Bu vesileyle Ak Parti’nin, daha doğru ifadeyle Başbakan Erdoğan’ın; partide, kabinede, yakın çevresinde ve dahi devlette bir temizlik hareketi başlatması lazım.
 
Netice olarak, 1 Nisan baharı ile 30 Mart baharının Türkiye’ye, ezilenlere ve insanlığa hayır getirmesini dileriz.
 
Ancak seçilen Ak Partili başkanlar, eskisi gibi serbest hareket edemez ve bu zaferi sanki kendileri kazanmış gibi davranamazlar.
 
Davranırlarsa ne Allah’a, ne de canhıraş destek olan halka hesabını verebilirler!
 
Dileğimiz, ‘Yeni Türkiye’nin bir rüya olarak kalmaması…
 
İnşaallah da kalmayacak!

30Mart from Kemal Özer

facebook.com/kemalozercom
twitter.com/cankemalozer

OKUNACAK KİTAPLAR
RESMİ İDEOLOJİ SAHNEDE
Esra Dicle Başbuğ
Kemalist ideolojinin inşasında halkevleri dönemi
İletişim Yayınları

İsim
Mail
Mesaj
Doğrulama: 1032441
 

ali | 01.04.2014 21:17:22 kemal bey, habertürkteki proğramınızı bu siteden izledim. siyasi yorumu yaparken temel alanınız olan gıda konusundaki iddialarınıza yönelik olarak iktidar ne yapıyor yada yapmıyor. bu kadar hayati bir konu olan bu alanda halkın güvenliğinden sorumlu olan iktidar ne yapıyor. lütfen

idris baştuğ | 01.04.2014 00:46:39 s.a. kemal kardeş bende sizlere katılıyorum. ak parti artık çok farklı olmalı bu milletin desteğini iyi okumalı ve Başbakanın çok konuşmaktan çok çoook icraat yapmalı vesselam.

Sultan duman | 31.03.2014 18:58:00 Size aynen katılıyorum egemen bağış gibileri görmek istemiyoruz. Ak parti silkelenmeli solucanları ve tenhaları dökmeli ama kırmadan dökmeden nazik ve sevecen, peygamberimizin taif dönüşü dediği gibi izmizrlilerin çocukları umulur ki mü'min olur gevur izmir demeden

Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
'Gülen Şeytanlar Tarihi' kitapçılarda
İyi Gıda Kötü Gıda
مكائد أبالسة الطعام Şeytan Ye Diyor'un Arapça baskısı çıktı
Şeytan Çıplak
Hangi Suyu İçmeli?
Ramazan Kitabı
Organ Nakli Hakkında Gizlenen Gerçekler
Yediklerimizin İçinde N(E) Var?
Müslüman'ın Diyeti
İletişim
Şeytan Ye Diyor - İnsan Ne Yemeli Ne Yememeli?
Deccal Tabakta

Moral Fm'de: İyi gıda iyi gelecek

+ Devamı


TVNET Sağlık Raporu'ndayız

+ Devamı


Kontv'de Düzlem programının konuğuyuz

+ Devamı


TV24'de küresel tuzakları konuşuyoruz

+ Devamı


Sultanbeyli'de konferans ve imza

+ Devamı


8 Ekim 2018 Ankara KAGEM Konferansı

+ Devamı


İFAM'da gençlerle buluştuk

+ Devamı


Ömer Öztürk Talebe Yurdunda konferans

+ Devamı